سامانه اطلاع رسانی نرخ
شرکت ایران حفاظ
مهندس پیری : 09213729967

تعمیرات و تعمیرکار دوربین مداربسته شرق تهران

تعمیرات و تعمیرکار دوربین مداربسته شرق تهران

ساکن شرق تهران هستید؟ و به دنبال تعمیرکار دوربین مداربسته اید؟ پس میتوانید با کارشناسان ما که شماره آنها در این صفحه درج شده، تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان مشاوره دهند و در صورت تمایل به تعمیرات دوربین مداربسته شرق تهران میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. همچنین در صورتی که شما دوربین مداربسته شرق تهران را از ما خریداری کردید، دارای گارانتی یکساله خواهید بود و به طور رایگان میتوانید از خدمات پس از فروش ما استفاده نمایید. اگر شما در محله های تهران نو ، حشمتیه ، وحیدیه ، پیروزی ، شمس آباد ، نظام آباد ، نارمک ، گرگان ، منصورآباد ، تهرانپارس ، نیروهوایی ، کالاد ، شهرک امید ، مجیدیه ، حکیمیه و سایر محله های مرکزی و اطراف شرق تهران هستید، میتوانید از خدمات ما استفاده فرمایید.

در صورتیکه، تجهیزات امنیتی شما از جمله دوربین مداربسته، دچار اختلال و مشکل شده میتوانید برای تعمیرات دوربین مداربسته خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. تعمیرکار ما شما را راهنمایی خواهد کرد و اگر نیاز به تعمیر قطعات آن باشد برای شما خدمات مورد نیاز را انجام خواهد داد. همچنین بعد از تعمیر قطعات دوربین، اگر مجددا نیاز به نصب آن در محل مورد نظر داشتید خدمات نصب دوربین مداربسته شرق تهران را هم برای شما انجام میدهیم.

مواردی از خرابی های دوربین مداربسته رو در ادامه بررسی خواهیم کرد. اولین و ساده ترین مشکل برای دوربین ها ممکن است از کثیفی لنزهای دوربین باشه. ممکنه تصویر نهایی که دوربین ضبط میکنه تاریک باشه یا حتی برعکس بیش از حد روشن باشه. رزولوشن تصویر نهایی پایین و بی کیفیت باشه به گونه ای که تصویر واضح نباشه. زوم و فوکوس دوربین به درستی عمل نکنه. طول کابل ها به قدری زیاد و بلند باشه که موجب دردسر و آسیب دیدگی بشه. تصاویر وجود داره اما صدایی ضبط نمیشه در واقع تصاویر بدون صداست.

سرعت پخش تصویر کند است. شب ها تصاویر تار است و یا وجود لکه های سفید رنگ و روشن روی مانیتور. روشن نشدن دوربین مداربسته. به وجود اومدن نویز شدید روی تصاویر دوربین به شکل نوارهای رنگی. نمایش تصاویر به صورت شطرنجی و عدم وضوح. هنگ کردن تصویر دوربین. عدم چرخش دوربین های چرخشی. رفع پسورد فراموش شده روی دستگاه DVR. هنگ کردن روی لوگوی دستگاه دی وی آر هنگام روشن شدن دستگاه.

ذخیره نشدن تنظیمات منوی دستگاه. ذخیره نشدن تصاویر دوربین. تنظیم نشدن ساعت و تقویم. عدم شناسایی هارد توسط دستگاه دی وی آر. اینها اکثر مشکلاتی هست که معمولا صاحبان دوربین مداربسته به مشکل خورده و نیاز به تعمیرات دوربین مداربسته دارند.

تعمیر دوربین مداربسته در محل

دوستان عزیز توجه کنید که تعمیر دوربین مداربسته کاری فنی است و نیاز به تخصص داره هر شخصی قادر به تعمیر و تنظیم مجدد دوربین های مداربسته نیست و حتما در صورتی که نیاز به تعمیر داشتید با یک تعمیرکار متخصص و مسلط به انواع دوربین های مداربسته مراجعه کنید تا به دوربین شما آسیبی وارد نشود. 

از جمله خدمات تعمیراتی که خواهیم داد تعمیر دوربین مداربسته سوخته و تعمیر برد، رسیور، دید در شب، کابل، لنز و تعمیرات دوربین های مداربسته مخفی و بیسیم همچنین تعمیر دستگاه DVR و هارد و آداپتور و دوربین های اسپید دام و در نهایت رفع مشکل بوت نشدن دستگاه DVR است.

از سوالات پر تکرار عزیزانی که دچار مشکل با دوربین مداربسته میشوند اینه که تعمیر دوربین مداربسته من چه مدت طول میکشه تا انجام بشه؟ اگر مشکل دستگاه شما به صورت دستی قابل حل باشد تعمیر دوربین مداربسته در محل شما در همان لحظه انجام خواهد شد اما اگر نیاز به تعویض قطعه باشه و شرکت قطعه مد نظر رو موجود داشته باشه نهایتا یک روز و در صورتی که قطعه موجود نباشه تا تهیه قطعه تعمیر دوربین و دستگاه شما زمان خواهد گرفت.

تعمیرات دوربین های مداربسته چند مرحله دارد و مرحله اول بررسی و عیب یابی دوربین و تجهیزات و دستگاه هاست تا در گام نخست بدانیم که مشکلات از کجا نشأت گرفته آیا این مشکل از دستگاه دی وی آر است یا خود دوربین مداربسته و یا شاید از هارد که محل ذخیره اطلاعات است و حتی به نوع دوربین هم بستگی دارد که دوربین موتور دار است یا خیر چرخشی است یا ثابت آنالوگ است یا آی پی یا اصلا شاید منشأ مشکلات از کابل ها و آسیب دیدگی آنها باشد که کمترین هزینه برای تعمیرات رو در بر داره.

صحبت از هزینه ها شد بهتر است بدانیم که از دیگر سوالات پر تکرار شما دوستان گرامی قیمت و هزینه تعمیرات دوربین مداربسته است که میپرسید تعمیرات دوربین من چقدر هزینه دارد؟ این سوال خیلی کلی است و همانطور که از ابتدا صحبت کردیم باید تمام مشکلات بررسی شود تا ببینیم مشکل از کجا نشأت میگیرد و با بررسی دقیق توسط تعمیرکار متخصص و با تجربه میتوان هزینه و زمان دقیق تعمیر دوربین را خدمت شما بیان کرد.

همانطور که قبلاً هم گفتیم هنگام تعمیر به فرد متخصص مراجعه کنید چرا که تجهیزات دوربین مداربسته گران قیمت است و اگر به فرد غیر متخصص داده شود ممکن است به دستگاه شما آسیب بزند و هزینه های شما را چند برابر کند.


نصاب دوربین مداربسته شرق تهراندوربین مداربسته شرق تهران