سامانه اطلاع رسانی نرخ
شرکت ایران حفاظ
مهندس پیری : 09213729967

دوربین مداربسته نظرآباد

دوربین مداربسته نظرآباد

ساکن نظرآباد هستید؟ و به دنبال خرید دوربین مداربسته اید؟ پس میتوانید با کارشناسان ما که شماره آنها در این صفحه درج شده تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان مشاوره دهند و در صورت تمایل به خرید دوربین مداربسته نظرآباد میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. همچنین بعد از خرید دوربین، در صورتی که به دنبال نصاب دوربین مداربسته نظرآباد هم هستید میتوانید با ما در تماس باشید. اگر شما، در محله های نجم‌آباد، جمال‌الدین، احمدآباد، تنکمان شمالی و جنوبی، آبیک و سایر محله های مرکزی و اطراف نظرآباد هستید میتوانید از خدمات ما استفاده فرمایید.

برندهای داهوا و هایک ویژن جزو برندهای پرفروش و محبوب دوربین مداربسته هستند. از دیگر محصولات پر تقاضا، دوربین های لامپی و وایرلس (بی سیم) هستند که این نوع دوربین ها را نیز ارائه میدهیم. همچنین همکاران ما برای تعمیرات دوربین مداربسته نظرآباد به شما خدمات خوبی ارائه خواهند داد و در صورتی که شما دوربین را از ما تهیه کرده باشید، دارای گارانتی یکساله خواهید بود و رایگان از خدمات پس از فروش ما بهره‌مند خواهید شد.

بعضی از کاربران، درخواست دوربین دست دوم ارزان داشته اند که با بررسی و همفکری همکاران، تصمیم گرفتیم تا دوربین دست دوم ارزان قیمت را نیز به لیست محصولات خود اضافه کنیم. برای اطلاع بیشتر و دریافت مشاوره، می توانید با شماره های درج شده در همین صفحه تماس گرفته تا به تمامی سوالات شما، پاسخ داده شود.

دو نوع از رایجترین دوربین های مدار بسته دوربین های آیپی و آنالوگ هستند، در خلاصه ترین شکل دوربین های آنالوگ تصویر را به وسیله کابل های کواکسیال به دستگاه ضبط dvr منتقل می نمایند، اما در دوربین های ip، دوربین تصاویری که دریافت کرده است را بوسیله internet protocol داده ها را به صورت دیجیتال در کامپیوتر ذخیره می نمایند. این مهمترین تفاوت میان این دو نوع دوربین بود. یکی از حسن های دوربین های ip این هست که می توان با تکنولوژی فیبر نوری محدودیت های کابل کشی را به حداقل ممکن رساند. این مزیت باعث می شود هزینه کابل کشی در محیط وسیع در دوربین های ip نسبت به دوربین های آنالوگ بسیار کاهش یابد.

تنوع بی بدیل دوربین های مدار بسته را می توان بر اساس نوع سیگنال، شکل ظاهری و نوع پوشش دسته بندی نمود. از نظر شکل ظاهری نیز دوربین مدار بسته دارای انواع ذیل می باشد:
✓دوربین های صنعتی
✓دوربین های مادون قرمز
✓دوربین های مینیاتوری
✓دوربین های دام dome
✓دوربین های اسپید دام (دوربین های چرخشی ptz)
✓دوربین های آی آر
✓دوربین های بولت

خرید دوربین مداربسته نظرآباد

در بین این دوربین ها، دوربین های مادون قرمز به کرات مورد استفاده مخاطبین قرار می گیرد. دوربین های موجود مدار بسته در بازار از نظر نوع سیگنال به آنالوگ، دیجیتال (IP) و دوربین های دو منظوره طبقه می گردند. همچنین دوربین بر حسب نوع پوشش نیز دارای انواع ذیل می باشند:
✓دوربین های مخفی
✓دوربین های ضد آب قاب بزرگ (پمپ بنزینی)
✓دوربین های قاب فانتزی
یکی از معروفترین و پر کاربرترین دوربین ها در این زمینه دوربین های speed dome یا چرخشی هست.

دوربین های مدار بسته وای فای نسل جدیدی از دوربین های مدار بسته (تحت شبکه) هستند که اطلاعات و تصاویر را از طریق وای فای به محل ذخیره سازی اطلاعات منتقل می کنند. در دوربین های مدار بسته ای که تحت شبکه نباشند اطلاعات از طریق کابل های ظریفی تحت عنوان CAT5 و CAT6 به محل ذخیره سازی منتقل می شود. در حالی که در دوربین های مدار بسته دارای وای فای وسایل مورد نیاز برای انتقال اطلاعات در درون دوربین قرار دارد.

اولین جاهایی که از چنین دوربین هایی به شکل گسترده بهره می برند، مکان های مراقبتی می باشد. نظارت بر عملکرد پرستاران کودکان و سالخوردگان یکی از رایج ترین مکان های نظارتی هست که از چنین دوربین های استفاده می شود. دیگر مکانی که استفاده از چنین دوربین هایی کاربرد گسترده ای دارد طلا فروشی ها می باشد.

دوربین های water proof cctv یا ضد آب یک نوع خاص از دوربین های مدار بسته هستند که مقاومت بسیار زیادی در مقابل آب از خود نشان می دهند. استاندارد هایی که به بررسی میزان نفوذ ناپذیر دوربین های مدار بسته در مقابل رطوبت و آب می پردازند، استاندارد ingress protection یا همان ip می باشد. دوربین های مدار بسته ضد آب حداقل باید استاندارد ip65 پاس نمایند. در خصوص دوربین های به کار گرفته شده در زیر آب، حداقل استاندارد مورد قبول دوربین های مدار بسته با استاندارد ip89 می باشد.

در دوربین های دارای لرزش گیر OIS دوربین به وسیله سنسور حرکت ها را تشخیص داده و سپس بر اساس آن موقعیت لنز را تنظیم می کند. از سوی دیگر در دوربین دارای تثبیت کننده تصویر الکترونیکی EIS دوربین با تجزیه و تحلیل تصاویر موقعیت که دارای فیلم برداری انجام می دهد را تثبیت می نماید. لرزش گیر های تصویر EIS برای بزرگراه بسیار مفید می باشند، ولی برای محیط هایی که بارانی است به هیچ وجه توصیه نمی شود.


نصب دوربین مداربسته نظرآبادتعمیرکار دوربین مداربسته نظرآبادسامانه نرخ